آکادمی هلاکویی
1401/02/23
13:40
شرکت GAM و Terra در مورد یک کمک مالی ۳ میلیارد دلاری مذاکره کردند

پس از افتضاح اخیر، که طی آن ارزش…

پس از افتضاح اخیر، که طی آن ارزش Terra و دو ارز دیجیتال بومی آن کاهش یافت، سازمان‌های پشتیبان این پروژه گفتند که به دنبال کمک خارجی خواهند بود. یکی از اولین شرکت های مالی قدیمی که برای ارائه کمک اقدام کرد، مدیریت دارایی سوئیسی – GAM Holding AG است.


در بیانیه مطبوعاتی رسمی این شرکت ۴۰ ساله آمده است که مذاکرات با Terraform Labs را برای “کمک به پشتیبانی از استیبل کوین لونا (UST) را آغاز کرده است.


GAM گفت که “انتظار می رود” بین ۲ تا ۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری کند تا ” مازاد عرضه یو اس تی در طول فروش فعلی آن” را جذب کند ، که باید پیوند یو اس تی با دلار آمریکا را احیا کند.


پس از شکست اخیر، که طی آن ارزش Terra و دو ارز دیجیتال بومی آن کاهش یافت، سازمان‌های پشتیبان این پروژه گفتند که به دنبال کمک خارجی خواهند بود. یکی از اولین شرکت های مالی قدیمی که برای ارائه کمک اقدام کرد، مدیر دارایی سوئیس – GAM Holding AG است.


در بیانیه مطبوعاتی رسمی این شرکت ۴۰ ساله آمده است که مذاکرات با Terraform Labs را برای “کمک به پشتیبانی از Luna Stablecoin (UST) آغاز کرده است.


GAM گفت که “انتظار می رود” بین ۲ تا ۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری کند تا “جذب مازاد عرضه UST در طول فروش فعلی خود”، که باید پیوند UST با دلار آمریکا را احیا کند.


“علاقه ما به حمایت از UST نشان دهنده علاقه ما به حمایت از یک بازار رمزنگاری پر جنب و جوش، نوآور و انعطاف پذیر است. ما کاملا به اکوسیستم Terra اعتقاد داریم. به همان اندازه مهم، ما به رویکرد الگوریتمی UST برای ارزیابی اعتقاد داریم. وقتی سرمایه‌گذاران انگیزه‌های مناسبی داشته باشند، طبیعتا به روش‌هایی مبادله می‌کنند که ثبات قیمت را حفظ کند.» – پیتر ساندرسون، مدیر عامل GAM اظهار داشت.


CryptoPotato وقایع هفته گذشته را خلاصه کرد که نه تنها Terra و ارزهای دیجیتال آن، بلکه کل بازار را سقوط کرد.


به دلیل ماهیت الگوریتمی UST و ارتباط آن با LUNA، هنگامی که استیبل کوین شروع به از دست دادن پیوند خود در برابر دلار کرد، سرمایه گذاران شروع به استفاده از سیستم با آربیتراژ آن با LUNA کردند.


این منجر به فشار فروش گسترده بر روی دومی شد که باعث افت قیمت شگفت انگیز شد. LUNA یک هفته پیش بالای ۸۰ دلار معامله شد، اما در زمان نوشتن این خطوط، ۰.۰۰۰۰۵۵ دلار است. بسیاری از صرافی ها معاملات را متوقف کرده اند و ترا ساعاتی پیش (یکی دیگر از) توقف بلاک چین را اعلام کرد


“علاقه ما به حمایت از UST نشان دهنده علاقه ما به حمایت از یک بازار رمزنگاری پر جنب و جوش، نوآور و انعطاف پذیر است. ما کاملا به اکوسیستم Terra اعتقاد داریم. به همان اندازه، ما به رویکرد الگوریتمی UST برای ارزشگذاری اعتقاد داریم. وقتی سرمایه‌گذاران انگیزه‌های مناسبی داشته باشند، طبیعتا به روش‌هایی معامله می‌کنند که ثبات قیمت را حفظ کند.»


کریپتو پوتیتو وقایع هفته گذشته را که نه تنها Terra و ارزهای دیجیتال آن، بلکه کل بازار را دچار سقوط کرد، به طور خلاصه بیان کرد.


به دلیل ماهیت الگوریتمی UST و ارتباط آن با LUNA، هنگامی که استیبل کوین شروع به از دست دادن پیوند خود در برابر دلار کرد، سرمایه گذاران شروع به سوء استفاده از سیستم به وسیله آربیتراژ آن با LUNA کردند.


این منجر به فشار فروش گسترده بر روی لونا و باعث افت قیمت خیلی زیاد شد. LUNA یک هفته پیش بالای ۸۰ دلار معامله شد، اما در زمان نوشتن این مطلب، ۰.۰۰۰۰۵۵ دلار است. بسیاری از صرافی ها معاملات را متوقف کرده اند و ترا ساعاتی پیش (یکی دیگر از) توقف بلاک چین را اعلام کرد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: cryptopotato


انتهای خبر

0
0