بورس پرس
1401/04/05
08:33
خروج موقت ذوب آهن و سایپا و ۱۰ شرکت + رفع گره از دو سهم مثبت و منفی

نماد ذوب آهن و سایپا و ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی دیگر بسته شد و دو سهم مثبت و منفی بازار پایه هم مشمول رفع گره معاملاتی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، پیش از شروع داد و ستد سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در دومین روز هفته، نماد شرکت های ذوب آهن اصفهان، سایپا، تامین سرمایه بانک ملت، لیزینگ صنعت و معدن، دارویی لقمان، نیروگاه زاگرس کوثر، ریل پرداز نو آفرین و سرمایه گذاری مسکن پردیس به دلیل اعلام رویدادهای مهم و برای یک ساعت بسته شد.


شرکت های سایپا آذین برای یک روز کاری و صنعتی و تولیدی اتمسفر و خدمات فنی فولاد یزد نیز برای دو روز کاری و پتروشیمی اصفها بدون اعلام زمان از تابلو معاملات خارج شدند.


در این میان بورس و فرابورس طبق روال قبلی و بدون اعلام توضیح، معاملات چهارشنبه گذشته سهام بانک خاورمیانه، بانک دی، نیلی صنعت کرمان، پخش البرز،حق تقدم کشتیرانی خط دریابندر، نساجی بروجرد، مهندسی فیروزا و غذایی کیوان را باطل کردند.


همچنین امروز دو نماد فرابورسی " شتهران و شکف " که در بازار پایه نارنجی حضور دارند و در روزهای گذشته دارای صف خرید و فروش بودند، مش مول رفع گره معاملاتی بوده و حجم مبنای نماد معاملاتی " سپرمی " از امرو بر اساس مقادیر مرتبط با فرمول حجم مبنا در تابلو مربوطه محاسبه و اعمال خواهد شد.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0