فرارسانه
1401/01/31
15:17
📆پرونده فروردین‌ماه هم‌بسته شد (31 فروردین‌ماه 1401) ✅گوشه‌نشینی بزرگان؛ جولان کوچک‌ها 📌آخرین روز کاری هفته و آخرین روز فروردین‌ماه با خریدوفرو...

📆پرونده فروردین‌ماه هم‌بسته شد (۳۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱)✅گوشه‌نشینی بزرگان؛ جولان کوچک‌ها
📌آخرین روز کاری هفته و آخرین روز فروردین‌ماه با خریدوفروش بیش از یک هزار و ۵۰۰میلیارد تومان برگه سهم به پایان رسید.⭕️به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، طی معاملات امروز ،چهارشنبه ۳۱ فروردین‌ماه، بازارهای فرابورس شاهد معاملاتی به ارزش نزدیک به ۲هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان انواع دارایی مالی بودند، حجم این دادوستدها بالغ‌بر ۳.۱ میلیارد برگه بود که در ۲۶۶ هزار نوبت انجام شد.بررسی ابزارهای فرابورس به تفکیک نشان می‌دهد بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان سهام با حجم ۲.۷ میلیارد برگه امروز در بازار سهام مورد دادوستد قرارگرفته است.


همچنین در بخش اوراق مالی اسلامی هم شاهد معاملاتی به ارزش ۴.۴ میلیون برگه به ارزش ۳۳۰ میلیارد تومان بودیم.بررسی‌ها از روند معاملات روز جاری نشان می‌دهد که امروز نمادهای بزرگ پتروپالایشی با افت قیمت و فشار فروش، آیفکس فرابورس را کاهش دادند و این متغیر با افتی ۲ واحدی در عدد ۲۰ هزار و ۷۶۳، پرونده آخرین هفته فروردین‌ماه را بست.


این در حالی بود که صبا، تنها نمادی بود که با اثر مثبت، از افت بیشتر شاخص فرابورس جلوگیری کرد.آمارها نشان می‌دهد طی روز جاری کرمان، تلیسه، تجلی، قچار، فرابورس، وکبهمن و ثتران موردتوجه سرمایه‌گذاران بودند و عنوان پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس را به خود اختصاص دادند.همچنین سرمایه‌گذاران نمادهای صبا، زماهان، زشریف، وآوا، ثباغ، ریشمک و مفاخر شاهد رشد قیمت حداکثری این نمادها بودند.


این در حالی بود که بمپنا، غمینو، غویتا، غگلپا، سدبیر، زبینا و شاروم بیشترین کاهش قیمت ها را تجربه کردند.همچنین امروز تلیسه، فرابورس، کرمان، تجلی، قاسم و قچار بیشترین ارزش معاملات را داشتند.#فرابورس


#گزارش_روزانه_بازار🆔@FaraRasane

انتهای خبر

0
0