آکادمی هلاکویی
1401/02/19
21:20
تحلیل تکنیکال کاردانو؛ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت

رمزارز کاردانو(ADA) طی هفته گذشته با شدت از…

رمزارز کاردانو(ADA) طی هفته گذشته با شدت از طرف سطح ۰.۹۱۵۰ دلاری ریجکت شد. از این رو ، خرس‌ها از فرصت عقب نشینی قیمت استفاده کردند و در کنار آن ، قدرتمندی دلار آمریکا منجر به کاهش بیشتر قیمت ADA شد. قیمت کاردانو در نتیجه به کف های قیمتی ماه فوریه(بهمن-اسفند۱۴۰۰) کاهش یافت و درحال امتحان سطح ۰.۶۹۰۰ دلاری است.


با توجه به تداوم افزایش ارزش دلار آمریکا ، به نظر میرسد کاردانو به زیر این سطح کاهش خواهد یافت. اما این عقب نشینی باعث می شود که فرصتی برای خریداری ADA با تخفیف برای گاوها فراهم شود. منطقه توزیع در نزدیکی ۰.۵۰ دلار، ناحیه است که گاوها می تواند شروع به انباشت کاردانو کنند و قیمت را افزایش دهند. این منجر به خروج خرس ها از بازار و افزایش تقاضای خرید می شود. قیمت ADA در مسیر رشد به سمت سطح ۰.۹۱۵۰ دلاری و در نهایت تارگت یک دلاری قرار می گیرد.ADAUSD 2022 05 09 11 25 41 637876896445114383 300x155 - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ دوشنبه 19 اردیبهشت

نمودار روزانه جفت ارز ADA/USD از آنجایی که اتحادیه اروپا فعلا در زمینه موافقت با بسته تحریم های جدید به بن بست رسیده است و اعضا این اتحادیه در این خصوص اختلاف نظر دارند. از آنجایی که دلار آمریکا می تواند برای مدتی قدرتمند حفظ شود، ADA در این مدت ممکن است در معرض خطر سقوط به سمت سطح ۰.۱۱ دلاری قرار گیرد. در این صورت ، تمامی سود های این رمزارز در سال ۲۰۲۱ حذف خواهد شد.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: fxstreet


انتهای خبر

0
0