اقتصاد آنلاین
1400/03/18
14:18
کدال ‌نگر ۱۸خرداد۱۴۰۰ / آتش سوزی در شرکت بهنوش ایران و سیمان هگمتان

افزایش سرمایه نمادهای شپارس و چدن ثبت شد. افق صورت‌های مالی یک‌ساله خود را منتشر کرد و شخارک از شروع مجدد فعالیت خط تولید متانول خود خبر داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین – سهیل بانی ؛ کدال‌نگر ۱۸خرداد ۱۴۰۰ به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.


افزایش سرمایه

«فلوله»: هیات مدیره شرکت لوله و ماشین سازی ایران پیشنهادی مبنی بر افزایش سرمایه این شرکت به میزان ۱,۲۸۰درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ارائه کرد.


«شپارس»: افزایش سرمایه ۵۰درصدی شرکت بین‌المللی محصولات پارس از محل مطالبات و آورده نقدی ثبت شد.


«شزنگ»: هیات مدیره شرکت تجهیز نیروی زنگان پیشنهادی مبنی بر افزایش سرمایه ۶,۰۸۲درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ارائه داد.


«چدن»: شرکت تولیدی چدن سازان پارس از ثبت افزایش سرمایه‌ای ۴۰۷رصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.


اطلاعیه‌ها

«سهگمت»: شرکت سیمان هگمتان اعلام کرد که قسمتی از خط تولید شماره یک شرکت دچار حریق شده بود اما خوشبختانه کنترل شد. برآوردهای اولیه حاکی از توقف تولید خط یک در حدود یک ماه است.


«شخارک»: شرکت پتروشیمی خارک از شروع مجدد فعالیت خط تولید متانول خبر داد.


«ولبهمن»: شرکت بهمن لیزینگ تامین نقدینگی بابت خرید بیشتر از خودرو سازان و تامین خودرو، اوراق بدهی منتشر می‌کند.


« فسرب»: شرکت ملی سرب و روی ایران اعلام کرد علت تاخیر در تایید گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط حسابرس، مربوط به تک برگی نمودن اسناد مالکیت بوده که اسناد مذکور بطور کامل از اداره ثبت اسناد تحویل گرفته شده است.


«غبهنوش»: شرکت بهنوش ایران از وقوع آتش سوزی در قسمت انبار ضایعات شرکت خبر داد.


«شسپا»: شرکت نفت سپاهان از واگذاری ۱۶.۷درصد سهام این شرکت به شرکت پالایش نفت اصفهان خبر داد.


«دتوزیع»: حق تقدم‌های استفاده نشده شرکت توزیع داروپخش به قیمت ۶۳میلیارد تومان به فروش رسید و به هر حق تقدم، مبلغ ۲۵,۵۶۳ریال تعلق گرفت.


«وتجارت»: بانک تجارت اعلام کرد مزایده فروش سهام متعلق به خود در شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم به علت نبود متقاضی به نتیجه نرسید.


«خفولا»: شرکت خدمات فنی فولاد یزد از انعقاد قرارداد اجرای اسکلت بتنی به صورت دستمزدی با شرکت اندیشه بنا ماندگار کویر خبر داد.


«غاذر»: شرکت کشت و صنعت پیاذر اعلام کرد دو باب آپارتمان مسکونی را برای فروش به مزایده گذاشت.


پرداخت سود

«دجابر»: بنابر اعلام شرکت داروسازی جابر ابن حیان، این شرکت در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰، به ازای هر سهم ۷۰۷ریال سود کسب کرده است و ۵۰۰ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.


«خوساز »: شرکت صنعتی محور سازان ایران خودرو، در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰، برای هر سهم ۱۸۱ریال سود محقق کرده ‌است که ۲۱ریال از آن را، بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.


«خمحرکه»: شرکت صنعتی نیرو محرکه، اعلام کرد ۳۱ریال از ۳۰۷ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰، بین سهامداران توزیع می‌کند.


«واحصا»: بنابر اعلام شرکت احیاء صنایع خراسان، این شرکت در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ به ازای هر سهم ۱,۰۰۱ریال سود کسب کرده است و ۳۰۰ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.


«رکیش»: شرکت کارت اعتباری ایران کیش، در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰، برای هر سهم ۴۷۱ریال سود محقق کرده‌است که ۲۷۰ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.


«خعمرا»: شرکت توسعه و عمران شهرستان نائین، اعلام کرد ۱۰۰ریال از ۴۷۱ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰، بین سهامداران توزیع می‌کند.


«زنگان»: بنابر اعلام شرکت توسعه صنعت روی زنگان، این شرکت در سال مالی منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، به ازای هر سهم ۸۷۲ریال سود کسب کرده است و ۴۰۰ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.


«دتوزیع»: شرکت توزیع داروپخش اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت می‌توانند در آذر ماه ۱۴۰۰، سود سهام سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ را دریافت کنند. سود سهامداران سجامی از طریق شماره حساب های اعلام شده واریز خواهد شد و سهامداران غیر سجامی برای دریافت سود باید به شعب بانک صادرات مراجعه کنند.


«شرانل»:بنابر اعلام شرکت نفت ایرانول، سود سهامداران حقیقی این شرکت حداکثر سه ماه پس از تاریخ مجمع توزیع خواهد شد.


«بپیوند»: سود سهامداران حقیقی شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس، از تاریخ ۱۴۰۰.۰۸.۱۰ الی ۱۴۰۰.۱۱.۰۵، بسته به تعداد سهام آن‌ها، به صورت نقدی و از طریق شعب بانک سینا پرداخت خواهد شد


صورت‌های مالی

«افق»: طبق صورت مالی یک ساله منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، در این مدت هزار و ۶۱۰میلیارد تومان سود خالص کسب کرد و سود خالص هر سهم ۵,۳۵۴ریال رقم خورد.

انتهای خبر

0
0