بتاسهم
1399/10/06
15:24
صادرات ۴۹۳ میلیون دلاری ایران به پنج کشور اروپایی 🔹در ۱۰ ماهه سال ۲۰۲۰ (بهمن ماه سال ۹۸ تا آبان ماه ۹۹) ایران به پنج کشور اروپایی ۴۹۳ میلیون و ۷۰۰...

صادرات ۴۹۳ میلیون دلاری ایران به پنج کشور اروپایی🔹در ۱۰ ماهه سال ۲۰۲۰ (بهمن ماه سال ۹۸ تا آبان ماه ۹۹) ایران به پنج کشور اروپایی ۴۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو صادرات داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل هفت درصد افزایش را نشان میدهد.


🔹تراز تجاری ایران با اتحادیه اروپا در در ۱۰ ماهه سال ۲۰۲۰ (بهمن ماه سال ۹۸ تا آبان ماه ۹۹) نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲۰ درصد افزایش از منفی ۳.۱ درصد به منفی ۲.۴ درصد رسیده است.


🔹در صادرات نیز با افزایش هفت درصدی از ۵۷ دهم درصد به ۶ دهم درصد رسیده است اما در واردات از ۳.۶ درصد به سه درصد رسیده که کاهش ۱۶ درصدی را نشان می دهد.


🔹ایران در ۱۰ ماهه ۲۰۲۰ (بهمن ماه سال ۹۸ تا آبان ماه ۹۹) ۲۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار یورو به آلمان، ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو به هلند، ۸۴ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو به ایتالیا، ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو به اسپانیا و ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو به بلژیک صادرات داشته که این تجارت بین پنج تا ۴۰ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرده است.

انتهای خبر

0
0