رمزارز نیوز
1401/10/29
14:00
پیش‌بینی سرمایه‌گذار معروف در مورد بازار صعودی بعدی ارزهای دیجیتال!

مت هوگان (Matt Hougan)، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در صندوق ارز دیجیتال Bitwise Investments، یک بازار گاوی و صعودی… مطالعه مطلب ...

مت هوگان (Matt Hougan)، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در صندوق ارز دیجیتال Bitwise Investments، یک بازار گاوی و صعودی بزرگ را پیش‌بینی می‌کند. اما در این میان، توجه به یک نکته هم ضروری است.


هوگان در نامه‌ای به سرمایه‌گذاران می‌گوید که بازار کریپتو در موقعیت مناسبی برای بهبود وضعیت خود قرار دارد و مسیری را برای یک چرخه صعودی و رکوردشکنی ترسیم می‌کند.


وی افزود:


در واقع، ما فکر می‌کنیم که بازار صعودی بعدی در حوزه کریپتو، بزرگترین بازار خواهد بود و با توجه به موجی از برنامه‌های کاربردی جدید که بر پذیرش ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارد، رکوردهای جدیدی در راه است.


هوگان، برخی از دلایل صعودی بودن بازار را چنین عنوان می‌کند:


پیشرفت‌های فناوری بلاکچین مانند ادغام اتریوم، پیشرفت‌های مربوط به مقیاس‌پذیری مانند ظهور راه‌حل‌های لایه دوم و برنامه‌های جدید در حال ظهور، ما را خوش‌بین کرده است.


با این حال، مدیر ارشد فناوری Bitwise می‌گوید که بازار کریپتو به جای بازگشت سریع یا V شکل، یک بازیابی U شکل یا بازیابی طولانی مدت خواهد داشت:


ما گمان می‌کنیم که بازار برای مدتی قبل از ورود به فاز صعودی بعدی خود دچار رکود شود. حتی خطر یک سقوط دیگر هم وجود دارد که با شکست یک شرکت رمزارزی دیگر، انفجار یک توکن یا اقدامات نظارتی، می‌تواند تسریع شود.


انتهای خبر

0
0