آکادمی هلاکویی
1401/03/21
11:40
بازدید ژائو از پالائو برای ایجاد NFT های هویتی

جمهوری پالائو روز جمعه اعلام کرد که برای…

جمهوری پالائو روز جمعه اعلام کرد که برای ساکنان دیجیتال خود کارت‌های شناسایی به شکل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بلاک چین BNB بایننس صادر می‌کند. بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو (CZ)، برای رونمایی از NFTها و ملاقات با رئیس جمهور پالائوا، سورانجل اس ویپس(Surangel S. Whipps)، در جزیره اقیانوس آرام حضور داشت.


پالائو برنامه اقامت دیجیتال Root Name System (RNS) خود را در ژانویه(دی ۱۴۰۰) معرفی کرد. Cryptic Labs مستقر در کالیفرنیا در توسعه این برنامه شرکت کرد که به شهروندان جهانی کارت های شناسایی صادر شده توسط دولت پالائو ارائه می کند. کارت های فیزیکی نیز از قبل وجود دارد.


استفاده‌های برنامه‌ریزی‌شده برای NFT‌های جدید RNS ID شامل عملکردهای احراز هویت (KYC)، دسترسی به بانکداری دیجیتال، امضاهای تاییدشده در زنجیره و دسترسی به خدماتی که نیاز به شناسایی صادرشده توسط دولت دارند، می باشد.


ویپس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما می خواهیم رویای پالائو را ایجاد کنیم.”


“و حضور شما در اینجا، CZ و بایننس، دریچه‌ای از فرصت را برای توسعه صنایع جدید، کسب‌وکارهای جدید در اینجا ایجاد می‌کند که امیدواریم جوانان ما را به پالائو بازگردانند و بخشی از فناوری و نوآوری‌های جدید باشند.”


ویپس ادامه داد: «مقرراتی وجود دارد که باید روی آنها در برنامه اقامت دیجیتال کار کنیم، اما مهمتر از آن، قانون ثبت شرکت ها است. خوب است که با بایننس تعهدی داشته باشیم که از طرف نظارتی به ما کمک کند.»


CZ در پاسخ خود گفت: “ما قطعا سرمایه گذاری بیشتر در اکوسیستم پالائو را بررسی خواهیم کرد. ما قبلا علاقه خود را به بخش‌های خدمات مالی سنتی، خارج از رمزارز، از جمله خدمات پرداخت، بانک‌های دیجیتال و غیره ابراز کرده‌ایم.»این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0